Ve Ben

Can Online
Deprem
Para Kazan
Mp3 Info
Kesin Gidin
TurkPress
Haberler
Fax
Programlar
Hava Durumu
Arama
Java Applet
Oyunlar
Linkler
Ve Ben

Deprem Özel Sayfaları

Sponsora Tıkla

avatar Banner

Gerçek para

Gerçek para kazanma metodu.Ben CİDDEN kazanıyorum

 

Merhaba.Ben Can Duruk.13 yaşında Konya'da yaşayan birisiyim.13 yaşında çocuk nası yaptı diyebilirsiniz ama yaptım işte bir şekilde

Oyun oynamaktan çok programlarla uğraşırım.Zaten yeni oyunlar öküz gibi bir sistem istiyor.166MMX+Voodoo 3'la(3 flana ama iyi bir işlemci olmadan işe yaramoyr,zaten beleşe geldi) oyun oynanmıyor.Oyunu çok oynamasam da oynarsam Thief(bitti bitecek az kaldı),Fleet Command(zor oyun)Half-Life(bir de multiplayer oynayabilsem) gibi oyunlar oynarım.

10 yaşımdan beri bilgisayarlarla ilgileniyorum.2 bilgisayar kursu bitirdim.Bu ikinci profesyonal sitem.Diğerlerinin adrelerini bile unuttum.

Beni bir aralar raksnette Jerry_Mouse diye tanırlardı.Bu aralar zaten pek chat yapamıyorum.Icq'dan yaparsam bile hep aynı kişilerle oluyo muhabbet.

Meram Anadolu Lisesi Orta 2'deyim(hazırlık da okudum bi yıl)Okul iyi sayılır ama hocalar garip.Hepsi ayrı alem yani.Tipler onlardan da beter.

Internet'e ilk Sim.Net'ten bağlıydım.Sonra bir hata yapıp Superonline'a geçtim.Çok iğrenç bir ISS.Kesinlikle abone olmayın.Bedava olsa bile olmayın.Sinirlerinizi bozar.

Hobi olarak uçaklarla ilgili herşey olabilir.Hala uçak mühendisi mi yoksa programcı mı olsam diye düşünüyorum.Ama bu aralar programcı olma isteğim arttı.

Başka diyecek birşey kalmadı.Yanlız şunu söyleyim ben bazılarının dediği gibi kimliğini saklamaya çalışan birisi değilim.

 

Webmasterlar icin!

    Top List İkonlarına Tıklayın Lütfen

                                            


BUSINESSTURK BANNER EXCHANGE SYSTEM