Kesin Gidin

Can Online
Deprem
Para Kazan
Mp3 Info
Kesin Gidin
TurkPress
Haberler
Fax
Programlar
Hava Durumu
Arama
Java Applet
Oyunlar
Linkler
Ve Ben

Deprem Özel Sayfaları

Sponsora Tıkla

avatar Banner

Gerçek para

Gerçek para kazanma metodu.Ben CİDDEN kazanıyorum

 

Burada sizlere kesinlikle gitmeniz gereken bazı adresler vereceğiz.Bu adreslerden ilkii www.cashforclicks.com dur.Bu site sayesinde web'den para kazanabileceksiniz.Web sitenize yerleştireceğiniz butonlara insanların,diğer web sitesinde gezmeniz sayesinde hiçbir masrafa girmeden para kazanacaksınız.

Genellikle gazino reklamı bulunan bu sitede reklamlar adult içerikli değil.Bu yüzden bir sorun çıkmaz.

Bu reklamlardan elde edeceğiniz para üç yolla size ulaştırılabilir.Ya FedEx(Amerikan Federal Kargo Şirketi),ya elektronik ortamda banka hesabınıza yada posta çeki ile.Bu seçeneklerden ilk ilki için 20 dolar para ödüyorsunuz.Posta çeki ise ücretsiz.Bu yüzden tahmin ederim birçok kişi bu seçeneği seçecektir.

Para kazanmanın paşka bir yolu da başkalarına bu servisi tavsiye etmektir.Yani siteye vereceğiniz linkin sonuna kendi id numaranızı eklerseniz böylece de para kazanbilirsiniz.Örneğin bu işlemi de buradan deneyebilirsiniz.

Sitenin bir artısı da birçok banner seçeneği olması.böylece en uygunu seçebilirsiniz.Örneğin ben gözü rahatsız etmesin diye küçük bir hareketli resmi seçtim ve ne olu ne olmaz diyerek o linki ayrıca bir yazıya aktardım.Mesela buradan bir deneyin.Size bir program download linki gelecektir.İster kabul edin,ister etmeyin siz bir tıklayın ve ne kadar kolay olduğunu anlayın.Eğer denersenbiz hem siz hem de ben memnun oluruz.

Ne kadar kolaymış,değil mi.Tahmin ederim şimdi hepiniz katılmak isteyeceksiniz.Acele edin derim ben.Belli mi olur.Artık müşteri almıyoruz diyiverirler.Hiç belli olmaz.

www.cashforclicks.com

Webmasterlar icin!

    Top List İkonlarına Tıklayın Lütfen

                                            


BUSINESSTURK BANNER EXCHANGE SYSTEM